Dojazd
map
Dreństwo (na starszych mapach i w programach również pisane Dręstwo) położone jest w północno-wschodniej Polsce na wschód od Mazur i należy do gminy Bargłów Kościelny.
Samochodem
Dreństwo leży niedaleko od miejscowości Barszcze przy drodze krajowej nr 61. Jadąc z południa należy skręcić w Barszczach w prawo. Następnie na najbliższym skrzyżowaniu ponownie w prawo. Proszę jechać tą drogą daleko w głąb wsi. Nasze gospodarstwo znajduje się po prawej stronie, a dom położony jest około 150 metrów od drogi. Przy wjeździe na drogę wewnętrzną stoi szyld z napisem „Agroturystyka”.

Jadąc z południa należy wybrać trasę przez Łomżę lub Białystok kierując się na Augustów lub Suwałki. Od zachodu najlepiej wybrać drogę przez Olsztyn lub Ełk. Ze względu na liczne możliwości dojazdu prosimy Państwa o skorzystanie z poniższego planera podróży, gdzie otrzymają Państwo dokładne wskazówki.
Pociągem
Najbliżej położone dworce PKP znajdują się w Augustowie i Grajewie, i oddalone są od Dreństwa ok. pół godziny jazdy samochodem. Z Warszawy jeżdżą codziennie trzy pociągi do Augustowa (z ewentualną przesiadką w Białymstoku). Rozkład jazdy pociągów mogą Państwo sprawdzić na stronie PKP.
Autobusem
Z Warszawy jeździ cztery razy dziennie autobus do Suwałk przez Barszcze. Przystanek „Barszcze” oddalony jest ok. pięciu minut samochodem od naszego gospodarstwa. Rozkład jazdy autobusów znajdą Państwo na stronach PKS.
Disclaimer:
Nasza strona może zawierać linki do innych stron, niebędących pod naszą kontrolą i w związku z tym my nie możemy być w żaden sposób odpowiedzialni za informacje zawarte na tych stronach. Linki z tymi stronami są dostarczane tylko dla wygody użytkownika i ich obecność na stronie „Letnisko nad Dreństwem“ w żadnym wypadku nie sugeruje, że propagujemy ich zawartość.